23 lutego 2024

17. Małopolski Festiwal Piosenki „Integracja malowana dźwiękiem” w Bochni

Do 31 marca można przesyłać zgłoszenia do udziału w 17. Małopolskim Festiwalu Piosenki „Integracja malowana dźwiękiem” w Bochni. Formularz oraz regulamin znajdują się na stronie internetowej wydarzenia. W tym roku Festiwal odbędzie się w dniach 22 – 24 maja 2024 roku.

Organizatorzy zapraszają do świata dźwięków i emocji, gdzie muzyka staje się mostem, łączącym serca i umysły. Małopolski Festiwal Piosenki „Integracja malowana dźwiękiem” to niezwykłe wydarzenie, które przekracza granice, łącząc artystów pełnosprawnych  z niepełnosprawnymi w jednym harmonijnym brzmieniu.

Zgłoszenia można przesyłać w trzech kategoriach – integracyjny duet muzyczny, zespół i kabaret. Kwalifikacje odbywają się na podstawie nadesłanych nagrań wideo, następnie uczestnicy są łączeni w tzw. integracyjne duety muzyczne (osoba niepełnosprawna – zdrowy rówieśnik). Podczas warsztatów w parach uczestnicy przygotowują wspólnie piosenkę, którą trzeciego dnia festiwalu prezentują na przesłuchaniach konkursowych z udziałem publiczności. Występują także zespoły i kabarety.

Szczegółowe informacje na stronie internetowej organizatora.