18 stycznia 2024

Ostateczne wyniki etapu wojewódzkiego XXIX Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego…” w roku szkolnym 2023/2024

Szanowni Państwo
Dyrektorzy szkół podstawowych
Nauczyciele, Rodzice, Uczniowie

W załączniku znajdującym się poniżej przedstawiamy ostateczne wyniki etapu wojewódzkiego (II etap) XXIX Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864. Od Konfederacji Barskiej do Powstania Styczniowego. Za Wolność Waszą i naszą” wraz z listą uczniów zakwalifikowanych do etapu ponadwojewódzkiego (III etap). Wyniki dostępne są również na stronie organizatora ogólnopolskiego konkursu www.losyzolnierza.pl.

Zgodnie z regulaminem, po zakończeniu procesu odwoławczego, rejonowa komisja konkursowa do kolejnego etapu zakwalifikowała uczniów, którzy uzyskali w II etapie co najmniej 80% punktów możliwych do zdobycia (42 punkty).

Szczegółowe informacje o ponadwojewódzkim etapie konkursu (III etap) zaplanowanym przez Organizatora na 14 marca 2024 roku zostaną podane w następnych komunikatach.

Załączniki

Wyniki etapu wojewódzkiego
Data: 2024-01-18, typ pliku: PDF, rozmiar: 450 KB