18 stycznia 2024

Koduj z Gigantami po raz czternasty! Zapisy na największe bezpłatne warsztaty z programowania wystartowały

image001

Głównym celem edycji warsztatów Koduj z Gigantami jest wspieranie młodych ludzi, którzy pragnęli wkroczyć
w świat programowania.

Założeniem Gigantów Programowania jest ułatwienie zrozumienia zasad działania cyfrowego świata oraz ukazanie sposobów bezpiecznego i twórczego wykorzystania nowoczesnych technologii.

Podczas zajęć dzieci i młodzież będą mieli możliwość poznania fascynującego świata kodowania.

Każdy z warsztatów Koduj z Gigantami trwa półtorej godziny i pozwala uczestnikom nie tylko nauczyć się tworzenia własnych projektów programistycznych, ale także rozwinąć umiejętność pracy w grupie i logicznego myślenia. W tej edycji na uczestników czekają niezwykłe zadania i przygody do pokonania. Przy wykorzystaniu nowoczesnych środowisk, wykwalifikowani trenerzy przygotowali serię wyzwań, które pozwolą uczestnikom spojrzeć na świat programowania jak na fascynującą podróż pełną nowych perspektyw.

Zajęcia dostępne online i stacjonarnie w placówkach edukacyjnych

Warsztaty stacjonarne w wybranych miastach w Polsce oraz online z dowolnego miejsca na świecie, odbędą się w dniach 20.01-03.03.2024 r. Zajęcia w placówkach Gigantów i szkołach partnerów odbywają się na terenie każdego z województw. Podczas zapisów opiekun może wybrać dogodne dla siebie miejsce i termin: https://kodujzgigantami.pl/?utm_source=urzedy&utm_medium=referral&utm_campaign=kzg_lato2024#how-to-join

Zapisy na warsztaty odbywają się w formie on-line, wyłącznie poprzez formularz zapisowy znajdujący się na stronie internetowej https://info.kodujzgigantami.pl/urzad . 

image001image001
do notki prasowej 1920x1080 (1)do notki prasowej 1920x1080 (1)