31 października 2023

Wirtualny Festiwal Umiejętności Zawodowych

Akademia Umiejętności Eurocash zaprasza do udziału w Wirtualnym Festiwalu Umiejętności Zawodowych. Jest to spotkanie on-line, które odbędzie się w dniach 29–30 listopada 2023 r., skierowane do uczniów i nauczycieli z całej Polski. Wydarzenie to, ze względu na tematykę, adresowane jest do nauczycieli przedmiotów zawodowych oraz uczniów – przyszłych absolwentów szkół branżowych i techników na kierunkach technik handlowiec, sprzedawca, technik logistyk, magazynier – logistyk oraz pokrewnych.

Wirtualny Festiwal Umiejętności Zawodowych jest wydarzeniem cyklicznym organizowanym od 2020 r. Jego celem jest zapoznanie uczniów ze specyfiką pracy w obszarach handlu oraz szeroko rozumianej logistyki. Poszczególne prelekcje prowadzą pracownicy Grupy Eurocash, trenerzy Akademii Umiejętności oraz przedstawiciele innych firm, posiadający bogate doświadczenie zawodowe w branżach FMCG i TSL, dysponujący szeroką wiedzą fachową. Celem każdej edycji Wirtualnego Festiwalu Umiejętności Zawodowych jest również przekazanie uczniom wiedzy (w ramach doradztwa zawodowego) jak m.in. planować swoją ścieżkę kariery, jak odnaleźć się na rynku pracy oraz jak rozwijać kompetencje zawodowe i osobiste.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny dla wszystkich uczestników.

Jeżeli wyrażą Państwo chęć osobistego uczestnictwa w Wirtualnym Festiwalu Umiejętności Zawodowych, proszę o zgłoszenie do 28 listopada 2023 r. na adres: ilona.abramowicz@eurocash.pl

Mogą Państwo skorzystać także z formularzy rejestracyjnych:

Wydarzenie będzie transmitowane na platformie Clickmeeting, dzięki czemu będzie dostępne z poziomu przeglądarki internetowej (bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania).