21 czerwca 2023

Życzenia Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty na zakończenie roku szkolnego

Czwórka dzieci przy tablicy, na której widnieje napis wakacje

„Najcenniejszym i najtrwalszym podarunkiem,
jaki można dać dziecku, jest wykształcenie.”
Arystoteles

 

 

 

Szanowni Państwo
Dyrektorzy
Nauczyciele, Wychowawcy i Pracownicy Oświaty
Drodzy Uczniowie i Rodzice

Kończy się kolejny rok szkolny. Czas realizacji ciekawych wyzwań i twórczych inicjatyw. Rok wytężonej pracy, obowiązków i zmagań edukacyjnych. Przyszedł czas refleksji oraz podsumowań.

Dyrektorom, Nauczycielom, Wychowawcom, Pracownikom Oświaty oraz Rodzicom dziękuję za ten rok szkolny, za radość z sukcesów uczniów, za wsparcie w trudnych chwilach i nieustającą motywację do zdobywania wiedzy. Wdzięczność kieruję do Wszystkich Państwa, którzy włożyli wkład w proces kształcenia i wychowania młodego pokolenia.

Uczniom i Absolwentom gratuluję osiągnięć i sukcesów w konkursach wiedzy, artystycznych i sportowych. Stawiajcie sobie wysokie wyzwania. Nie bójcie się napotkanych przeszkód w osiąganiu wyznaczonych celów.
Koniec roku szkolnego to wzruszające wydarzenie dla Absolwentów. To pożegnanie ze szkołą nie tylko na dwa miesiące, ale na zawsze. Gratuluję Wam ukończenia szkoły oraz życzę powodzenia na dalszej ścieżce edukacyjnej i zawodowej.

Wakacje to czas relaksu i radości.
Życzę Wszystkim bezpiecznego i słonecznego wypoczynku, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.

Z wyrazami szacunku

Świętokrzyski Kurator Oświaty
Kazimierz Mądzik