17 stycznia 2024

„Cyberbezpieczeństwo w erze sztucznej inteligencji” – zaproszenie na konferencję

Panie, Panowie
Dyrektorzy szkół i placówek oświatowych
w województwie świętokrzyskim

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszam do udziału w konferencji „Cyberbezpieczeństwo w erze sztucznej inteligencji”, która odbędzie się 6 lutego 2024 r. o godzinie 9:00 w Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim w Kielcach, al. IX Wieków Kielc 3, w sali nr 12 (Okrąglak).

Zaproszonym gościem, który przedstawi Państwu tematykę konferencji, będzie Pan Łukasz Gierek – wykładowca akademicki specjalizujący się m.in. w zakresie cyberzagrożeń w edukacji oraz wykorzystania socjotechnik i innych form manipulacji w internecie. W trakcie szkolenia poruszone będą także kwestie wykorzystania sztucznej inteligencji w edukacji. Szczegółowy program spotkania znajdą Państwo w załączniku.

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do 30 stycznia 2024 r. do godziny 13.00 poprzez formularz rejestracyjny.

W sprawach organizacyjnych osobą do kontaktu jest Pani Aleksandra Markiewicz, specjalista Wydziału Nadzoru Pedagogicznego i Strategii Kuratorium Oświaty w Kielcach, tel.: 41 342 16 29, e-mail: aleksandra.markiewicz@kuratorium.kielce.pl.

p.o. Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty
Andrzej Jakubiec

Załączniki

Program konferencji „Cyberbezpieczeństwo w erze sztucznej inteligencji”
Data: 2024-01-17, typ pliku: PDF, rozmiar: 243 KB