21 kwietnia 2023

Ostateczne wyniki etapu ponadwojewódzkiego XXVIII Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” w roku szkolnym 2022/2023

Szanowni Państwo
Dyrektorzy szkół podstawowych
Nauczyciele, Rodzice, Uczniowie

W załączniku znajdującym się poniżej prezentujemy ostateczne wyniki etapu ponadwojewódzkiego XXVIII edycji Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej” wraz z przyznanymi tytułami laureata/finalisty.

Laureatami Konkursu zostali uczniowie, którzy uzyskali co najmniej 85% punktów możliwych do zdobycia na etapie ponadwojewódzkim. Natomiast finalistami Konkursu zostali uczniowie, którzy uzyskali co najmniej 50% punktów możliwych do zdobycia na etapie ponadwojewódzkim.

Wyniki opublikowano również na stronie organizatora ogólnopolskiego konkursu. Identyfikacja uczestnika możliwa jest po numerze ID nadanym przez ogólnopolskiego koordynatora konkursu.

Zgodnie z komunikatem Komitetu Organizacyjnego Konkursu, lista uczniów zakwalifikowanych do Zawodów laureatów – Galę Finałową zostanie opublikowana do 30 kwietnia 2023 r. na stronie organizatora Konkursu.

Załączniki

Załącznik - Wyniki etapu ponadwojewódzkiego
Data: 2023-04-21, typ pliku: PDF, rozmiar: 416 KB