6 kwietnia 2023

II Turniej Trzech Rakiet – Turniej tenisa ziemnego

Dnia 20 kwietnia 2023 r. o godz. 8.00 w obiekcie sportowym Klubu Tenisowego Wschodnia, ul. Wschodnia 12, 25-001 Kielce, odbędzie się w ramach II Turnieju Trzech Rakiet – Turniej tenisa ziemnego.

Świętokrzyski Kurator Oświaty zaprasza zawodników zgłoszonych wcześniej do II Turnieju Trzech Rakiet, w ramach którego sportowcy rywalizowali między sobą dotąd w dwóch dyscyplinach badmintonie i tenisie stołowym na ostatnie już spotkanie sportowe – Turniej tenisa ziemnego.

Rozgrywki są trzecim i ostatnim zmaganiem sportowym w ramach II Turnieju Trzech Rakiet, w którym zawodnicy zdobywają punkty w celu wyłonienia Mistrza Trzech Rakiet. Każda dyscyplina rozgrywana jest w kategorii kobiet i mężczyzn w dwóch grupach wiekowych (Gr. I – uczniowie szkół ponadpodstawowych i Gr. II – nauczyciele i pracownicy oświaty).

Uroczyste podsumowanie II Turnieju Trzech Rakiet wraz z wręczeniem nagród dla zwycięzców w poszczególnych kategoriach planowane jest w czerwcu 2023 r.
Szczegółowe informacje przekazywane są zawodnikom na bieżąco drogą elektroniczną.
Organizatorzy nie pokrywają kosztów podróży uczestników zawodów.

W związku z tym, że turniej rozgrywany jest na kilku obiektach sportowych (3 hale) prosimy o zapewnienie odpowiedniej ilości opiekunów.

W sprawach organizacyjnych informacji udzielają:

Pan Andrzej Jakubiec – starszy wizytator Kuratorium Oświaty w Kielcach
(tel. 41 342 18 27), e-mail: andrzej.jakubiec@kuratorium.kielce.pl

Pani Ewa Pietraszek – starszy wizytator Kuratorium Oświaty w Kielcach
(tel. 41 342 18 20), e-mail: ewa.pietraszek@kuratorium.kielce.pl