18 czerwca 2021

Oferta pracy w jednostce systemu oświaty województwa świętokrzyskiego

PrzedmiotWychowanie przedszkolne
Termin składania dokumentów2021-07-31
Rodzaj zatrudnieniaWakat
Liczba godzin8
Opis
Publiczne Przedszkole w Kielcach, poszukuje nauczyciela języka angielskiego z uprawnieniami do nauczania klas edukacji wczesnoszkolnej. Praca na cały etat, w oparciu o umowę o pracę.

WYMAGANIA:
- komunikatywność, praca z dziećmi,
- Certyfikat –  j. angielski na poziomie B2,
- wykształcenie wyższe – kierunek pedagogika.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- nauczanie j. angielskiego dzieci w przedszkolu,
- realizowanie programów wychowania przedszkolnego,
- planowanie pracy dydaktycznej,
- sporządzanie diagnozy z postępów w rozwoju dziecka,
- zapewnianie dzieciom odpowiednich warunków do nauki i zabawy,
- prowadzenie dokumentacji przebiegu nauczania.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: snaz2466@gmail.com
Numer RSPO268951
Nazwa jednostkiPUBLICZNE PRZEDSZKOLE Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI SIÓSTR KOLEGIUM ŚWIĘTEJ RODZINY W KIELCACH
Typ jednostkiPrzedszkole
Status publiczno-prawnypubliczna
Imię i nazwisko dyrektoraSTANOWISKO NIEOBSADZONE
PowiatKielce
GminaKielce
Adresul. Prosta 23
25-371 Kielce
Adres do korespondencjiul. Prosta 23
Adres emailsnaz2466@gmail.com
Telefon413610069
Strona internetowa

Podstawowe dane jednostki oferującej pracę zostały pobrane z oficjalnego referencyjnego publicznie dostępnego Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych.

Pod podanym wyżej odnośnikiem znajdują się szczegółowe informacje o jednostce oferującej pracę.