15 października 2020

Oferta pracy

PrzedmiotWychowanie przedszkolne
Termin składania dokumentów2020-10-31
Wymiar zatrudnieniaWakat
Liczba godzin40
Opis

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO
Miejsce pracy: Kielce

Zakres obowiązków:

 prowadzenie zajęć edukacyjno-wychowawczych
 codzienna opieka nad dziećmi
 aktywna współpraca z rodzicami
 prowadzenie dokumentacji nauczycielskiej

Oczekujemy:

 wykształcenia wyższego – kierunek edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna
 gotowości do realizacji innowacyjnych projektów edukacyjnych
 pasji do pracy z dziećmi
 kreatywności, zaangażowania i samodzielności
 doświadczenie w nauczaniu dzieci w wieku przedszkolnym będzie dodatkowym atutem
 mile widziane uprawnienia do nauczania języka angielskiego

Oferujemy:

 stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
 dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz pakiet ubezpieczeń na preferencyjnych warunkach
 wsparcie merytoryczne autorytetów współpracujących z Wydawnictwem MAC
 udział w ciekawych projektach

kontakt: rekrutacja@mac.pl

Typ szkołyPrzedszkole
Nazwa szkołyPrzedszkole Niepubliczne Zygzak
MiastoKielce
Kod pocztowy25-647
AdresOlszewskiego 6
PowiatKielce
Gminagmina miejska Kielce
Telefon665055256
E-mailrekrutacja@mac.pl