21 stycznia 2005

Osoby zakwalifikowane do II Etapu III Konkursu Informatycznego dla uczniów gimnazjów

Uwaga!

Rejony i adresy szkół, w których odbywać się będą eliminacje II etapu zostaną ustalone po zakończeniu I etapu i będą podane w dniu 21 lutego 2005 r. na stronie https://www.kuratorium.kielce.pl/konkurs_inf.

< td>61
Lp. Powiat Gmina Miejscowość Nazwa szkoły Nazwisko Imię
1 buski Busko-Zdrój Busko-Zdrój Samorządowe Gimnazjum nr 1 Kowalczyk Cyryl
2 buski Busko-Zdrój Busko-Zdrój Samorządowe Gimnazjum nr 1 Dabiński Bartłomiej
3 buski Busko-Zdrój Busko-Zdrój Samorządowe Gimnazjum nr 1 Gryc Mateusz
4 buski Busko-Zdrój Busko-Zdrój Samorządowe Gimnazjum nr 1 Nowosielska Aleksandra
5 buski Busko-Zdrój Busko-Zdrój Samorządowe Gimnazjum nr 1 Jurecka Marlena
6 buski Busko-Zdrój Busko-Zdrój Samorządowe Gimnazjum nr 1 Durnoga Agata
7 buski Busko-Zdrój Busko-Zdrój Samorządowe Gimnazjum nr 1 Grochowski Rafał
8 buski Nowy Korczyn Nowy Korczyn Samorządowe Gimnazjum Broda Krystian
9 buski Nowy Korczyn Nowy Korczyn Samorządowe Gimnazjum Miroska Paweł
10 buski Solec-Zdrój Solec-Zdrój Samorządowe Gimnazjum Pietrzyk Grzegorz
11 buski Solec-Zdrój Solec-Zdrój Samorządowe Gimnazjum Wojtal Łukasz
12 buski Wiślica Wiślica Gimnazjum Klimek Dawid
13 buski Wiślica Wiślica Gimnazjum Lasak Piotr
14 jędrzejowski Jędrzejów Jędrzejów Gimnazjum nr 1 Fatyga Tomasz
15 jędrzejowski Jędrzejów Jędrzejów Gimnazjum nr 2 Cak Kamil
16 jędrzejowski Jędrzejów Jędrzejów Gimnazjum nr 2 Zardzewiały Wojciech
17 jędrzejowski Jędrzejów Jędrzejów Gimnazjum nr 2 Janusiński Michał
18 jędrzejowski Nagłowice Nagłowice Gimnazjum Sufin Paweł
19 jędrzejowski Wodzisław Wodzisław Gimnazjum nr 1 Mendrala Mateusz
20 kazimierski Opatowiec Opatowiec Gimnazjum Bryła Paweł
21 Kielce Kielce Kielce I Społeczne Gimnazjum Szwed Jakub
22 Kielce Kielce Kielce I Społeczne Gimnazjum Mglej Mateusz
23 Kielce Kielce Kielce Gimnazjum im. św. Jadwigi Królowej Siechowicz Paweł
24 Kielce Kielce Kielce Gimnazjum nr 3 Fogelman Michał
25 Kielce Kielce Kielce Gimnazjum nr 12 Bliski Piotr
26 Kielce Kielce Kielce Gimnazjum nr 12 Skwara Łukasz
27 Kielce Kielce Kielce Gimnazjum nr 12 Zagrodzki Karol
28 Kielce Kielce Kielce Gimnazjum nr 12 Śliwa Michał
29 Kielce Kielce Kielce Gimnazjum nr 12 Foltarz Aleksandra
30 Kielce Kielce Kielce Gimnazjum nr 9 Kałuża Paweł
31 Kielce Kielce Kielce Gimnazjum nr 9 Kurczych Jacek
32 Kielce Kielce Kielce Gimnazjum nr 9 Pierzak Piotr
33 Kielce Kielce Kielce Gimnazjum nr 9 Pawlik Hubert
34 Kielce Kielce Kielce Gimnazjum nr 9 Borusińska Anna
35 Kielce Kielce Kielce Gimnazjum nr 1 Grudziński Michał
36 kielecki Bieliny Bieliny Gimnazjum Tosnowiec Mateusz
37 kielecki Bieliny Bieliny Gimnazjum Stępień Daniel
38 kielecki Chęciny Chęciny Gimnazjum nr 3 Kwas Łukasz
39 kielecki Chęciny Chęciny Gimnazjum nr 3 Hajduk Maciej
40 kielecki Chęciny Chęciny Gimnazjum nr 3 Szczechla Hubert
41 kielecki Chęciny Chęciny Gimnazjum nr 1 Wojcieszyński Damian
42 kielecki Chęciny Chęciny Gimnazjum nr 1 Rudnik Michał
43 kielecki Chęciny Chęciny Gimnazjum nr 1 Kurowski Kondrat
44 kielecki Chmielnik Chmielnik Gimnazjum Nowak Jacek
45 kielecki Łagów Łagów Publiczne Gimnazjum Rycombel Paweł
46 kielecki Miedziana Góra Kostomłoty Gimnazjum Król Tomasz
47 kielecki Morawica Bilcza Gimnazjum Banasik Wojciech
48 kielecki Morawica Bilcza Gimnazjum Sabat Marek
49 kielecki Nowa Słupia Nowa Słupia Publiczne Gimnazjum nr 1 Rynio Karol
50 kielecki Nowa Słupia Nowa Słupia Publiczne Gimnazjum nr 1 Kozłowski Robert
51 kielecki Nowa Słupia Nowa Słupia Publiczne Gimnazjum nr 1 Rynio Kamil
52 kielecki Nowa Słupia Rudki Publiczne Gimnazjum nr 2 Cieśla Paweł
53 kielecki Strawczyn Strawczyn Gimnazjum nr 1 Gad Monika
54 kielecki Strawczyn Strawczyn Gimnazjum nr 1 Snoch Michał
55 kielecki Zagnańsk Tumlin Publiczne Gimnazjum Szcześniak Piotr
56 konecki Fałków Fałków Publiczne Gimnazjum Zenka Łukasz
57 konecki Fałków Fałków Publiczne Gimnazjum Pytlos Rafał
58 konecki Fałków Fałków Publiczne Gimnazjum Jachymowski Kamil
59 konecki Fałków Fałków Publiczne Gimnazjum Baran Damian
60 konecki Końskie Końskie Gimnazjum nr 2 Słoka Jagoda
konecki Końskie Końskie Gimnazjum nr 2 Szlufik Krzysztof
62 konecki Końskie Końskie Gimnazjum nr 2 Stolarczyk Michał
63 konecki Końskie Końskie Gimnazjum nr 2 Świercz Paweł
64 konecki Końskie Końskie Gimnazjum nr 1 Chochowski Marcin
65 konecki Końskie Końskie Gimnazjum nr 1 Sroka Piotr
66 konecki Końskie Końskie Gimnazjum nr 1 Stolarski Piotr
67 konecki Stąporków Stąporków Publiczne Gimnazjum Gębka Ola
68 opatowski Baćkowice Baćkowice Publiczne Gimnazjum Stępień Kamil
69 opatowski Ożarów Ożarów Zespół Szkół Ogólnokształcących Fierek Przemysław
70 opatowski Ożarów Ożarów Zespół Szkół Ogólnokształcących Kozieł Krystian
71 opatowski Ożarów Ożarów Zespół Szkół Ogólnokształcących Wójcik Michał
72 opatowski Ożarów Ożarów Zespół Szkół Ogólnokształcących Wójcik Piotr
73 opatowski Ożarów Ożarów Zespół Szkół Ogólnokształcących Baran Robert
74 opatowski Ożarów Ożarów Zespół Szkół Ogólnokształcących Pawlik Krystian
75 ostrowiecki Kunów Kunów Gimnazjum Fudalej Jakub
76 ostrowiecki Kunów Kunów Gimnazjum Kowalski Michał
77 ostrowiecki Ostrowiec Św. Ostrowiec Św. Publiczne Gimnazjum nr 1 Raczyński Jakub
78 ostrowiecki Ostrowiec Św. Ostrowiec Św. Publiczne Gimnazjum nr 1 Sobieraj Michał
79 ostrowiecki Ostrowiec Św. Ostrowiec Św. Publiczne Gimnazjum nr 1 Skrucha Michał
80 ostrowiecki Ostrowiec Św. Ostrowiec Św. Publiczne Gimnazjum nr 1 Pęczkowski Dawid
81 ostrowiecki Ostrowiec Św. Ostrowiec Św. Publiczne Gimnazjum nr 4 Feret Michał
82 ostrowiecki Ostrowiec Św. Ostrowiec Św. Publiczne Gimnazjum nr 5 Malik Tomasz
83 ostrowiecki Waśniów Waśniów Gimnazjum Chamera Michał
84 pińczowski Kije Kije Gimnazjum Basąg Sylwia
85 pińczowski Kije Kije Gimnazjum Piotrowska Marcelina
86 pińczowski Pińczów Pińczów Gimnazjum nr 2 Jagieła Katarzyna
87 sandomierski Sandomierz Sandomierz Gimnazjum nr 1 Nieduziak Miłosz
88 skarżyski Skarżysko Kościelne Skarżysko Kościelne Gimnazjum Bilski Mateusz
89 skarżyski Skarżysko-Kamienna Skarżysko-Kamienna Gimnazjum nr 1 Wrona Michał
90 skarżyski Suchedniów Suchedniów Gimnazjum Sułko Grzegorz
91 staszowski Połaniec Połaniec Publiczne Gimnazjum nr 1 Wąż Dominik
92 staszowski Połaniec Połaniec Publiczne Gimnazjum nr 1 Pasek Małgorzata
93 staszowski Połaniec Połaniec Publiczne Gimnazjum nr 1 Pasek Rafał
94 staszowski Rytwiany Rytwiany Publiczne Gimnazjum Oleksa Piotr
95 staszowski Rytwiany Rytwiany Publiczne Gimnazjum Król Marcin
96 staszowski Staszów Staszów Publiczne Gimnazjum nr 2 Madej Konrad
97 staszowski Staszów Staszów Publiczne Gimnazjum nr 2 Kowalik Grzegorz
98 staszowski Staszów Staszów Gimnazjum nr 1 Kapłan Artur
99 staszowski Staszów Staszów Gimnazjum nr 1 Opałka Ludwik
100 staszowski Staszów Staszów Gimnazjum nr 1 Drąg Michał
101 staszowski Staszów Staszów Gimnazjum nr 1 Sobolewski Piotr
102 włoszczowski Kluczewsko Kluczewsko Publiczne Gimnazjum Litwin Łukasz
103 włoszczowski Krasocin Bukowa Publiczne Gimnazjum Szustak Andrzej
104 włoszczowski Krasocin Krasocin Publiczne Gimnazjum Skrobisz Eliza
105 włoszczowski Krasocin Krasocin Publiczne Gimnazjum Matuszewski Karol
106 włoszczowski Krasocin Krasocin Publiczne Gimnazjum Więckowicz Dariusz
107 włoszczowski Krasocin Krasocin Publiczne Gimnazjum Bartocha Anna
108 włoszczowski Krasocin Krasocin Publiczne Gimnazjum Piechowski Hubert
109 włoszczowski Włoszczowa Włoszczowa Publiczne Gimnazjum nr 2 Zawadzki Zbigniew