9 listopada 2022

Propozycja organizacji dla wszystkich pracowników oświaty bezpłatnych szkoleń on-line na temat zmian w podatku dochodowym od osób fizycznych w 2022

Szanowni Państwo
Dyrektorzy szkół i placówek oświatowych

Pierwszy Urząd Skarbowy w Kielcach proponuje udział w bezpłatnych spotkaniach informacyjnych online, nt. zmian w podatku dochodowym od osób fizycznych w 2022 r., przygotowanych dla wszystkich pracowników oświaty.

Zbliża się okres składania zeznań rocznych i omówienie najważniejszych zmian w zakresie: ulg i odliczeń, zwolnień przedmiotowych, o charakterze prorodzinnym i wspólnych rozliczeniach małżonków, znacznie pomogłoby pracownikom oświaty w wypełnieniu zeznań rocznych za 2022 r.

Przewidywany czas trwania wydarzenia dla jednej grupy to około 1 godzina. Spotkania odbywałby się w aplikacji MS Teams w wybranych przez Państwa terminach. Możliwe godziny organizacji takiego spotkania to 8.00 – 15.00.

W celu zgłoszenia chęci udziału w takim spotkaniu, propozycji terminu i godzin, liczby uczestników, prosimy o kontakt telefoniczny z Panią Bożeną Mrożek pod nr 41 36 57 174 lub e-mail pod adresem: bozena.mrozek@mf.gov.pl.