2 listopada 2022

III Świętokrzyski Kongres Dwujęzyczności

Tegoroczna edycja skierowana jest nie tylko do szerokiej grupy sympatyków dwujęzyczności, ale także do studentów, dlatego na miejsce wydarzenia został wybrany Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Celem spotkania jest prezentacja rozwiązań dotyczących dwujęzyczności w szkołach na terenie województwa świętokrzyskiego.

Wśród prelegentów znajdą się m.in. przedstawiciele ogólnopolskich organizacji promujących działania dwujęzyczne, goście honorowi, świętokrzyscy sympatycy dwujęzyczności.

Po zapisaniu się na formę doskonalenia prosimy o uzupełnienie formularza dotyczącego warsztatowej sesji tematycznej, zaplanowanej w godz. 13.30–15.00: formularz

Organizatorzy: Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach Pracownia Informacji Pedagogicznej i Języków Obcych; Wydział Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Patronat honorowy: Andrzej Bętkowski Marszałek Województwa Świętokrzyskiego; Kazimierz Mądzik Świętokrzyski Kurator Oświaty; Bogdan Wenta Prezydent Miasta Kielce.

Miejsce: Wydział Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, ul. Krakowska 11.
Termin: 15 listopada 2022 r., godz. 11.00–15.00.

Rejestracja/zgłoszenia: Należy zalogować się w Systemie Obsługi Szkoleń ŚCDN. KOD FORMY: SS001.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: https://www.scdn.pl/8-frontpage/1178-iii-swietokrzyski-kongres-dwujezycznosci

Załączniki

Program kongresu
Data: 2022-11-02, typ pliku: PDF, rozmiar: 645 KB