28 września 2022

Ogólnopolski konkurs dla uczniów o zainteresowaniach technicznych. Elektronika – by żyło się łatwiej

Szanowni Państwo,
Konkurs na najciekawszy projekt z dziedziny elektroniki, informatyki lub automatyki pn. „Elektronika – by żyło się łatwiej” to inicjatywa mająca na celu zintensyfikowanie działań na rzecz budowania innowacyjnych środowisk na terenie Polski i inicjowania projektów w obszarze B+R wspieranych przez podmioty realizujące zadania m.in. na rzecz rozwoju gospodarczego. Organizatorzy konkursu chcą wyróżnić autorów najciekawszych projektów, prezentujących praktyczne zastosowania szeroko pojętej elektroniki.
W imieniu współorganizatora konkursu zwracam się z prośbą o przekazanie informacji do wszystkich szkół ponadpodstawowych w województwie.
Osoby zamierzające wziąć udział w konkursie powinny zarejestrować się na stronie konkurs.aei.polsl.pl podając proponowany temat projektu, swoje dane oraz dane nauczyciela-opiekuna.

Termin rejestracji upływa z dniem 18 grudnia 2022, zachęcamy jednak do wcześniejszej rejestracji, co usprawni prace organizacyjne.

W załączeniu przekazuję oficjalne pismo od Organizatora, Regulamin konkursu oraz ogłoszenie konkursowe.
Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie: http://konkurs.aei.polsl.pl

Konkurs odbywa się pod patronatem Ministra Edukacji i Nauki, Komitetu Elektroniki i Telekomunikacji Polskiej Akademii Nauk, Prezydenta Miasta Żory, Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A., Fundacji TEANO.
Patronami medialnymi konkursu są radio eM oraz wydawnictwo AVT – wydawca miesięczników Elektronika dla Wszystkich oraz Elektronika Praktyczna.

e-mail do kontaktu: konkurs_aei@polsl.pl

Zapraszam do zapoznania się z materiałem informacyjnym:
https://www.youtube.com/watch?v=byutVskpvtQ
https://www.youtube.com/watch?v=0KVHZt6zx_4
https://www.youtube.com/watch?v=MBrI7bxc42E&t=3s

Załączniki

plakat 2023 7
Data: 2022-09-27, typ pliku: PDF, rozmiar: 11 MB
Ogłoszenie konkursowe
Data: 2022-09-27, typ pliku: PDF, rozmiar: 293 KB
Regulamin konkursu
Data: 2022-09-27, typ pliku: PDF, rozmiar: 601 KB