5 maja 2022

II Ogólnopolskie Forum Doskonalenia Kadr Oświaty „Edukacja wobec wyzwań przyszłości”

Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w imieniu Konsorcjum Wojewódzkich Placówek Doskonalenia Nauczycieli z Krakowa, Lublina i Rzeszowa ma zaszczyt zaprosić kadrę kierowniczą i nauczycieli przedszkoli, szkół i placówek, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego i organów nadzoru pedagogicznego oraz pracowników placówek doskonalenia nauczycieli, poradni psychologiczno-pedagogicznych i bibliotek pedagogicznych na II Ogólnopolskie Forum Doskonalenia Kadr Oświaty, które odbędzie się 17 maja 2022 r. w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach.

Forum zostało objęte Honorowymi Patronatami: Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego, Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka, Marszałka  Województwa Świętokrzyskiego Andrzeja Bętkowskiego, Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty Kazimierza Mądzika oraz przez Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie.

Szczegóły programu, link do rejestracji na Forum oraz dane kontaktowe dostępne na stronie: https://www.scdn.pl/8-frontpage/1010-ii-ogolnopolskie-forum-doskonalenia-kadr-oswiaty-edukacja-wobec-wyzwan-przyszlosci