11 stycznia 2022

Dni informacyjne programu Erasmus+ Sport

31 stycznia 2022 roku oraz 1 lutego 2022 r. odbędą się dni informacyjne programu Erasmus+ Sport. Wydarzenie zostanie zorganizowane w formie transmisji internetowej przez Komisję Europejską i Europejską Agencję Wykonawczą ds. Edukacji i Kultury (EACEA).

Podczas sesji tematycznych zostaną przedstawione informacje o programie Erasmus+ Sport: priorytetach, wytycznych, politykach Unii Europejskiej w obszarze sportu, aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia, procesie składania wniosku, ewaluacji oraz nowych mechanizmach finansowania projektów. Dni informacyjne będą trwały łącznie 6 godzin, po 3 godziny każdego dnia (od 9.30 do 12.30) a sesje informacyjno-szkoleniowe poprowadzone będą w języku angielskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim, włoskim oraz migowym

Organizatorzy przewidzieli także sesje dla potencjalnych partnerów: będzie to okazja do nawiązania kontaktów z przedstawicielami instytucji i organizacji (klubów, związków, jednostek samorządowych, placówek edukacyjnych i sportowych i in.) z całej Europy, działających na poziomie lokalnym, regionalnym, krajowym i międzynarodowym. Platformą kontaktową będzie aplikacja ConnexMe.

Więcej informacji i formularz rejestracyjny znajduje się na stronie EACEA.