25 października 2021

Questingi Spacer z Historią „Czas Bohaterów”

Do udziału w questingach Spacer z Historią – „Czas Bohaterów” zaprasza mieszkańców regionu świętokrzyskiego wojewoda Zbigniew Koniusz.

Questingi to rodzaj gry terenowej, w której wykonuje się zadania umieszczone na specjalnej karcie. To świetna zabawa zarówno dla starszych, jak i młodszych uczestników, podczas której można poszerzyć swą wiedzę na temat regionu oraz postaci, które sprawiły, że obecnie cieszymy się wolnością i niepodległością.

Aby wziąć udział w questingach, należy założyć konto na stronie www.spacerzhistoria.pl. Questingi eliminacyjne zostały aktywowane 21 października, a ich wykonanie (minimum 3 z nich) pozwoli na udział w wielkim finale 1 grudnia 2021 r.  Przy rejestracji konieczne jest podanie kilku danych, które niezbędne są do wytypowania zwycięzców (są to: imię, nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail). Zagrać można zarówno w sposób tradycyjny – pobierając Kartę Questingu i wykonując działania w miejscach na niej wskazanych bądź w sposób wirtualny – korzystając z zasobów Internetu, interaktywnych map, itp. Każdy questing składa się z 10 zadań i dotyczy jednego z powiatów województwa świętokrzyskiego.

Na zwycięzców czekają cenne nagrody o łącznej wartości 5000 zł brutto. Ponadto dla pierwszych 300 uczestników, którzy ukończą minimum 3 questingi, przygotowano upominki w postaci kart podarunkowych. Regulamin oraz szczegółowe informacje na stronie www.spacerzhistoria.pl.