7 października 2021

Bezpłatna konferencja online dla nauczycieli szkół podstawowych „Inspiruję do nauki i rozwoju” 22 i 23 października 2021

Tematy pierwszego dnia konferencji skupione będą wokół osoby nauczyciela. Będzie mowa o rozwoju zawodowym i osobistym, a także o formach komunikacji nauczycieli z rodzicami oraz omówiony zostanie problem wypalenia zawodowego.

Tematyką drugiego dnia konferencji będzie wsparcie uczniów powracających do nauki stacjonarnej. Poruszone będą tematy budowania i wzmacniania klasowych relacji, współpracy w zespole, ćwiczenia koncentracji, pracy z lękiem.

W wydarzeniu udział wezmą znani wśród nauczycielskiego środowiska eksperci, w tym specjaliści związani na co dzień z programem Uniwersytet Dzieci w Klasie.

Konferencja, podobnie jak w ubiegłym roku odbędzie się w formie online, a udział w niej jest bezpłatny. Wydarzenie będzie poprowadzone przez platformę ClickMeeting.

Szczegółowe informacje: https://wklasie.uniwersytetdzieci.pl/aktualnosci/konferencja-online-dla-nauczycieli-inspiruje-do-nauki-i-rozwoju-22-i-23-pazdziernika-2021