1 października 2021

Konkurs historyczny „Nasi tam byli – Westerplatte 1939. Żołnierze 2. Dywizji Piechoty Legionów WP w walkach na Westerplatte”

Szanowni Państwo
Dyrektorzy, Nauczyciele,
Uczniowie szkół podstawowych, ponadpodstawowych i placówek oświatowych
w województwie świętokrzyskim,

 jak co roku zapraszam do udziału w licznych konkursach i olimpiadach przedmiotowych. Tym razem moje zaproszenie dotyczy tematycznego konkursu historycznego pn.: „Nasi tam byli – Westerplatte 1939. Żołnierze 2. Dywizji Piechoty Legionów WP w walkach na Westerplatte” dla klas IV – VIII szkół podstawowych, szkół ponadpodstawowych i placówek. Zachęcam do aktywnego uczestnictwa w powyższym konkursie.

Drodzy Uczniowie. Wyrażam również nadzieję, że przy wsparciu nauczycieli Wasze zaangażowanie zgromadzi rzeszę sympatyków historii regionalnej, jak i historii Polski. Liczę, że pierwszą edycję uda się przeprowadzić bez zakłóceń i w sposób określony w Regulaminie Konkursu. Pragnę zwrócić uwagę na terminy — szkoły i placówki oświatowe do Konkursu zgłaszają się w nieprzekraczalnym terminie do 30.11.2021 r., wyłącznie poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego zamieszczonego w regulaminie poniżej i wysyłanie na adres podany w regulaminie.

Raz jeszcze gorąco zapraszam do udziału w Konkursie, życząc sukcesu i satysfakcji z realizacji tematu.

W przypadku pytań proszę o kontakt: /41/ 342 15 36 – st. wizytator Piotr Gajek.

Świętokrzyski Kurator Oświaty
Kazimierz Mądzik

Załączniki

Regulamin konkursu.
Data: 2021-10-01, typ pliku: PDF, rozmiar: 768 KB
Załączniki edytowalne
Data: 2021-10-07, typ pliku: DOCX, rozmiar: 15 KB