30 lipca 2021

„Aktywny powrót do szkoły. WF z AWF” – dodatkowy termin szkoleń

Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie informuje o organizacji nowych szkoleń w terminie 23.08.2021 – 31.08.2021 w projekcie „Aktywny powrót do szkoły. WF z AWF”.

Procedura utworzenia swojego indywidualnego konta na portalu.

Po utworzeniu indywidualnego konta uzyskacie Państwo prawo do właściwej rejestracji wraz z wyborem terminu szkolenia i pobraniem niezbędnych dokumentów, związanych z udziałem w szkoleniu.

  1. Wstępna prerejestracja dokonana na stronie www.wfzawf.pl za pomocą otrzymanych od dyrektorów szkół kodów przynależnych do określonych ośrodków szkoleniowych (dotyczy nauczycieli, którzy nie dokonali jeszcze wstępnej rejestracji, a chcieliby uczestniczyć w projekcie).
  2. Rejestracja właściwa (po obowiązkowej rejestracji wstępnej) na portalu www.wfzawf.pl z wyborem dogodnego terminu szkolenia zaproponowanego przez przynależny Państwu ośrodek szkoleniowy (właściwy AWF).

Jak mam utworzyć konto na portalu? Rejestracja właściwa:

Na stronie www.wfzawf.pl w prawym górnym rogu kliknij granatową ikonę obrazującą „ludzika” (obok zielonego przycisku „Zgłoś się”).

  • Krok 1. „Nie zgłosiłeś się jeszcze?” – należy zgłosić się do programu wpisując kod otrzymany od dyrektora (dotyczy osób, które nie dokonały rejestracji wstępnej).
  • Krok 2. „Nie znasz hasła?” – należy utworzyć konto wpisując adres mailowy użyty przy zgłoszeniu do programu i kliknąć „przyponij hasło”.

UWAGA! należy zwrócić szczególną uwagę na prawidłowe podanie adresu mailowego – błąd/literówka sprawią że mail z linkiem aktywacyjnym nie dotrze do odbiorcy.

Na maila przychodzi wiadomość z adresu e-mail szkolenie@wfzawf.pl, która zawiera link aktywacyjny.

UWAGA! Mail z linkiem może trafić do skrzynki ogólnej lub innych np. SPAM, wiadomości śmieci, oferty, itp.

Należy otworzyć link, a w przypadku braku możliwości otwarcia linku poprzez „kliknięcie”, należy go skopiować i wkleić do przeglądarki. Jeśli wiadomość utraciła ważność należy powtórzyć krok 2 (na nowo utworzone konto podając maila z kroku 1).

Następnie należy stworzyć swoje hasło do logowania. Hasło powinno składać się z co najmniej 8 znaków, w tym duża litera, mała litera, cyfra oraz znak specjalny (np. !, @, #).

  • Krok 3. „Aktywne konto” po kroku 2 mamy aktywne konto, na które można się zalogować do platformy wpisując adres e-mail oraz hasło ustawione w kroku nr 2.

Jeśli poczynione kroki nie dają efektu proszę zresetować komputer, użyć innej przeglądarki, a następnie powtórzyć kroki 2-3.

Jak mogę wybrać termin szkolenia?

Jeżeli na Państwa koncie użytkownika, obok terminu szkolenia, znajduje się aktywny przycisk „Dołącz” oznacza to, że są wolne miejsca na szkoleniu i można się zapisać.
Po kliknięciu przycisku „Dołącz” zmienia się on w przycisk „Rezygnuj”, co oznacza, że zapisali się Państwo na szkolenie. Klikając w przycisk „Rezygnuj” mogą Państwo zrezygnować z wybranego terminu szkolenia oraz wybrać inny, dostępny termin.
„Brak miejsc” oznacza, że wszystkie miejsca na szkoleniu są zajęte.
„Rejestracja zakończona” – oznacza, że rejestracja na dany termin jest już wyłączona, zbliża się termin szkolenia, a Państwu nie udało się na ten termin zapisać.

Aktywne konto na platformie pozwala logować się wielokrotnie, sprawdzić termin, agendę i program szkolenia.

Wszystkie informacje znajdują się również na stronie projektu: https://www.wfzawf.pl/