14 czerwca 2021

Konferencja online „Działania podmiotów specjalistycznych oraz instytucji w pandemii SARS-CoV-2. Praktyka i wymiana doświadczeń”

Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Działania podmiotów specjalistycznych oraz instytucji w pandemii SARS-CoV-2. Praktyka i w doświadczeń.” odbędzie się w dniach 22 i 23 czerwca 2021 roku w formie online.

Konferencja dedykowana jest organizatorom działań na rzecz przezwyciężenia pandemii SARS-CoV-2 w wymiarze grupowym i indywidualnym, instytucjonalnym i pozainstytucjonalnym.

Konferencja ma charakter otwarty. Udział jest bezpłatny, certyfikowany.

Szczegółowe informacje na stronie: https://wsb.edu.pl/ogolnopolska-konferencja-naukowa-dzialania-podmiotow-specjalistycznych-oraz-instytucji-w-pandemii-sars-cov2-praktyka-i-wymiana-doswiadczen/cel-konferencji

Organizatorami konferencji są: Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach, Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie, Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach, 13 Śląska Brygada Obrony Terytorialnej im. ppłk. Tadeusza Puszczyńskiego ps. „Konrad Wawelberg”, Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Katowicach, Jastrzębska Spółka Węglowa.