13 maja 2021

Warsztaty dla nauczycieli w CDT

Centralny Dom Technologii to przestrzeń stworzona do edukacji technologicznej, oferująca interdyscyplinarne warsztaty dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych i cyfrowych debiutantów.

Piątki dla nauczycieli to cykl warsztatów dla nauczycieli i edukatorów obejmujących różnorodne zagadnienia nowoczesnej edukacji. Wykładowcy – doświadczeni praktycy – uczą jak korzystać z nowych technologii w codziennej pracy dydaktycznej, jakimi narzędziami wspierać edukację zdalną, jak angażować uczniów i oceniać ich pracę, a także jak prowadzić zajęcia w zgodzie z nurtem STEAM.

Lekcje z CDT to cykl skierowany do dzieci i młodzieży i doskonała okazja, aby uzupełnić wiedzę z obszaru m.in. matematyki, języka polskiego, wiedzy o społeczeństwie czy informatyki. Warsztaty mają formę otwartą, mogą z nich wziąć udział zarówno osoby indywidualne jak i klasy szkolne. Webinary odbywają się co tydzień w czwartki o godz. 16:00.

Aktualne informacje dotyczące wydarzeń CDT znajdują się na stronie https://cdt.pl/informacje.html#kalendarz. Nagrane materiały edukacyjne dla nauczycieli oraz dzieci i młodzieży można znaleźć na kanale YouTube
https://www.youtube.com/channel/UCZYNOI6sE0b9FCZCpGzB8nQ/playlists