22 kwietnia 2021

iTeatr: „Kosmici” z Teatru Miniatura w Gdańsku

TVP zaprasza kolejną transmisję w iTeatrze, która odbędzie się 29 kwietnia o godz. 10.00. Tym razem prosto z desek gdańskiego Teatru Miniatura zostanie pokazany spektakl „Kosmici” na podstawie sztuki Marii Wojtyszko.

Pia jest kapitanką promu kosmicznego. Razem z dorastającą córką, starzejącą się mamą i niestabilnym emocjonalnie androidem starają się zarobić na życie, organizując wycieczki po galaktyce. Pewnego dnia ich statek zostaje zaatakowany przez kosmitów. Czy nasi bohaterowie zostaną zjedzeni przez przedstawicieli obcej cywilizacji? I czy pasażerowie promu jeszcze kiedykolwiek wybiorą się z nimi na wycieczkę? Na te i inne pytania dotyczące tajemnic wszechświata znajdziecie odpowiedź w spektaklu „Kosmici”.

Czas trwania: 75 minut bez przerwy.
Spektakl dla widzów od lat 9.

Chętne szkoły, które chcą obejrzeć spektakl, proszone są o kontakt z TVP3 KIELCE. Aby zgłosić szkołę do projektu na ten spektakl, należy przesłać na adres: promocja.kielce@tvp.pl maila z pocztowymi danymi adresowymi szkoły, numerem telefonu, adresem mailowym oraz przybliżoną liczbą uczniów, którym spektakl zostanie pokazany. Maile zgłoszeniowe można przesyłać do ostatniego dnia przed spektaklem. Wszelkie informacje na temat projektu wraz z wymaganiami technicznymi znajdują się stronie internetowej: www.iteatr.tvp.pl

Koordynator „Internetowego Teatru TVP dla szkół” w TVP3 KIELCE, z którym mogą kontaktować się szkoły chcące włączyć się do projektu.: Paulina Błaszczyk email: promocja.kielce@tvp.pl, tel. 605 605 448.