12 marca 2021

Narzędzia w doradztwie zawodowym – nowy cykl webinarów Europass

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji zaprasza na cykl webinariów, których celem jest przegląd narzędzi wykorzystywanych w doradztwie zawodowym. Poza wprowadzeniem teoretycznym będzie także okazja do podzielenia się refleksją i doświadczeniem – więc będziemy uczyć się razem i od siebie. Zapraszamy do rejestracji.

 • NARZĘDZIA PRACY Z CELEM
  Jeśli chcesz poznać narzędzia przydatne do ustalania celu procesu doradczego – ten warsztat jest dla Ciebie. Ustalenie celu porządkuje pracę, dba o efektywność procesu i zarządzanie postępami w czasie.
 • NARZĘDZIA PRACY Z PRZEKONANIAMI
  Jeśli chcesz dowiedzieć się, czym są przekonania, dlaczego są ważne w pracy nad karierą i jak z nimi pracować – ten warsztat jest dla Ciebie. Rozszerzenie perspektywy Klienta, sprawdzanie innych punktów widzenia jest kluczowe, by budować sprawczość i wiarę we własne możliwości.
 • NARZĘDZIA PRACY Z MOTYWACJĄ
  Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakie są rodzaje motywacji i poznać narzędzia jej odkrywania – ten warsztat jest dla Ciebie.
  Odkrywanie wartości, budowanie świadomości co jest ważne, przekłada się na skuteczne planowanie działań i dokonywanie zmian.
 • CYFROWY EUROPASS NARZĘDZIEM DLA DORADCY ZAWODOWEGO I KLIENTA.
  Chcesz się dowiedzieć jakim narzędziem jest Europass – ten warsztat jest dla Ciebie. Dostarczymy informacji na temat efektywnego wykorzystania europejskich i krajowych elementów Europass w szerszym kontekście, niezależnie od celu, przekonań i motywacji w pracy z klientem.

Link do rejestracji: https://europass.org.pl/narzedzia-w-doradztwie-zawodowym-nowy-cykl-webinarow-europass/