3 grudnia 2020

Akcja PHO3NIX ACTIVE SCHOOL

Fundacja Pho3nix realizuje ogólnopolską akcję na rzecz rozwoju sportu wśród uczniów – PHO3NIX ACTIVE SCHOOL dla Szkół Podstawowych.

Projekt pod patronatem PKOL będzie składał się ze sportowych wyzwań, podczas których uczniowie reprezentując za równo siebie, jaki i szkołę będą mogli wygrać nagrody rzeczowe, a także finansowe na sprzęt sportowy dla swojej szkoły. Szczegóły akcji znajdują się prezentacji. [Link]

Aby potwierdzić uczestnictwo Szkoły w projekcie Pho3nix Active School należy wypełnić formularz uczestnictwa znajdujący się pod adresem: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdv8-OXECPZ8upzvoZCygVfuD9LVo7RdkSGfIpeQ1NY7BjY5g/viewform Po wypełnieniu formularza, z dyrekcją zgłoszonej Szkoły skontaktuje się koordynator projektu, który przedstawi harmonogram działania i odpowie na ewentualne pytania, pojawiające się na tym etapie współpracy.

PHO3NIX ACTIVE SCHOOL to projekt, który będzie mógł być realizowany przez szkoły zarówno podczas trwającej nauki stacjonarnej, jak i zdalnej.

Udostępniono również interaktywny kanał sportowy na platformie YouTube, który może służyć, jako wsparcie nauczycieli wychowania fizycznego w ramach zajęć zdalnych, a także pomóc rodzicom w aktywnym spędzaniu czasu ich dzieci.