14 października 2020

Lista szkół województwa świętokrzyskiego zgłoszonych do konkursów przedmiotowych organizowanych przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2020/2021

Szanowni Państwo,
Dyrektorzy Szkół, Nauczyciele,
Rodzice, Uczniowie

Poniżej w załączniku publikujemy listę szkół województwa świętokrzyskiego zgłoszonych do wojewódzkich konkursów przedmiotowych, organizowanych przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2020/2021.

Formularz zgłoszeniowy zbierał od Państwa adresy mailowe, z których wysyłane były zgłoszenia. Adresy te będą adresami na które wysyłane będą testy, klucze i inne informacje dotyczące konkursów. Tych z Państwa, którzy nie logowali się z właściwego adresu bardzo proszę o kontakt mailowy z koordynatorem konkursów ewa.klimczak@kuratorium.kielce.pl i podanie odpowiedniego adresu mailowego do dnia 16.10. 2020 do godziny 10:30.

Przypominamy o konieczności niezwłocznego dostarczenia do Kuratorium Oświaty w Kielcach Załącznika nr 2 Regulaminu Ogólnego Konkursów Przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego w roku szkolnym 2020/2021.

Załączniki