29 kwietnia 2020

Darmowa platforma chmurowa ClassFlow wspomagająca edukację zdalną

Promethean to dostawca rozwiązań dla edukacji tworzący interaktywne oraz multimedialne produkty, używane w wielu sektorach rynku. Promethean w Polsce, skupiając się teraz na pomocy nauczycielom, do pracy zdalnej oferuje darmową platformę chmurową ClassFlow (www.classflow.pl).

Platforma ClassFlow, to w całości i dożywotnio bezpłatne rozwiązanie, które wspomaga każdego Nauczyciela prowadzącego zajęcia i chcącego urozmaicić proces nauczania, która nie wymaga zakupu nowego sprzętu czy oprogramowania.

Zasoby na platformie takie jak np. lekcje, kartkówki czy testy można tworzyć samemu w ciekawy sposób, zachęcający uczestników do pracy. Można także skorzystać z gotowych materiałów umieszczonych nieodpłatnie przez innych Nauczycieli, a znajdujących się na ClassFlow.

Promethean zapewnia pełne i bezpłatne wsparcie dla osób korzystających z ClassFlow poprzez program „Ambasadorzy Promethean w Polsce”, kanał YouTube, gdzie można znaleźć filmy instruktażowe,  także grupę na Facebooku „Dotykalscy – monitor w klasie”.

Promethean zaprasza również na bezpłatne webinary. Odbywać się będą co dwa tygodnie o godz. 18:00 naprzemiennie o ClassFlow i ActivInspire. Pierwszy z nich już 5 maja (ClassFlow),  następny 19 maja (ActivInspire). Zaplanowane są również dwa kolejne: 2 czerwca (CF) i 16 czerwca (AI). Wszystkie webinary są tak zaplanowane, aby każdy chętny mógł z nich skorzystać, a czas ich trwania to 60 minut.

Szczegółowe informacje na stronach internetowych: https://www.prometheanworld.com/pl/ oraz https://www.facebook.com/dotykalscy/

Zapytania można kierować również bezpośrednio na adres: robert.hubluk@prometheanworld.com