27 lutego 2020

III Wojewódzki Szkolny Turniej Szachowy [odwołany!]

Informujemy, że w związku z przeniesieniem na inny termin V Giełdy Szkół i Uczelni, turniej szachowy również się nie odbędzie. O nowym terminie zawodów powiadomimy w osobnym komunikacie.

 

Zapraszamy do udziału w III Wojewódzkim Szkolnym Turnieju Szachowym, który odbędzie się 19 marca 2020 r. w hali F Targów Kielce (ul. Zakładowa 1). Turniej jest wydarzeniem towarzyszącym V Giełdzie Szkół i  Uczelni.

Zawody zostaną rozegrane w odrębnych grupach dziewcząt i chłopców w trzech kategoriach wiekowych (liczy się klasa a nie rocznik): klasy I-III, klasy IV-VI, klasy VII-VIII szkół podstawowych.

Zgłoszenia do zawodów dokonują szkoły przesyłając za pomocą elektronicznego formularza, imienne listy zawodników z podziałem na poszczególne grupy turniejowe. Termin przesyłania zgłoszeń do 16 marca. Formularz jest dostępny pod adresem: https://forms.gle/5dxjKfLbndeWfnAS8 Szkoła może zgłosić maksymalnie 8 zawodników. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Organizatorami turnieju są: Kuratorium Oświaty w Kielcach, Świętokrzyski Związek Szachowy, Katolicki Międzyszkolny Klub Szachowy „Victoria-Komplexbud” w Kielcach oraz Targi Kielce S.A.