15 października 2019

Zaproszenie na wydarzenie „Pasjonaci Grunt to zdrowie”

„Pasjonaci” to oferta skierowana do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z województwa świętokrzyskiego, szczególnie tych, którzy mają pasję, są aktywni i podoba im się pomysł założenia w przyszłości własnej firmy. Na młodzież czeka 60 miejsc. Zgłoszenia delegacji dokonuje szkoła.

Cele:

• zainspirować młodzież do rozwijania swoich pasji i do aktywności w młodym wieku,

• wzmocnić poczucie własnej wartości,

• pokazać wzorce, osoby godne naśladowania,

• przekazać informacje o istniejących programach i ofertach rozwojowych dla młodzieży.

Co w programie? Zaprosimy inspirujące osoby z naszego regionu, którzy opowiedzą o tym, jak dochodzili do sukcesu. Ciekawe i profesjonalne warsztaty, o tym jak planować swoją karierę, o pasji i motywacji przygotują wyjątkowi prowadzący.

Przygotowaliśmy dla uczniów cztery warsztaty.

Warsztat nr 1: ”Biznes to bieg na długim dystansie „ – Jak sport pomoże Ci być dobrym przedsiębiorcą? – Jerzy Misch J@BUSKO.PL

Warsztat nr 2: „ABC Ratownictwa Medycznego” – Arkadiusz Lech Wyższa Szkoła Ekonomii Prawa i Nauk Medycznych im. prof. E. Lipińskiego w Kielcach.

Warsztat nr 3: „Wykład „filmowy” dla przyszłych studentów medycyny” – lek. med. Sebastian Kędzierski Wojewódzki Konsultant ds. medycyny rodzinnej Centrum Medyczne PZU Zdrowie Artimed.

Warsztat nr 4: „Laboratorium zza kulis” – Sylwia Knap, Anna Sularz, Ilona Sychowska Biobank Świętokrzyski.

Jak się zgłosić? Zgłoszenia dokonuje szkoła. Delegacja ze szkoły może składać się z max. 4 uczniów + 1 opiekuna. Wyboru członków grupy może dokonać nauczyciel/wychowawca/dyrektor lub sama młodzież, która chce wziąć udział w wydarzeniu. Mamy w sumie 60 miejsc dla młodzieży łącznie w pięciu grupach warsztatowych. Decyduje kolejność zgłoszeń, dlatego zachęcamy do szybkiego podjęcia decyzji. Termin zgłoszeń: do 17 PAŹDZIERNIKA 2019 ROKU DO GODZ.12.00 Zgłoszenia należy przesłać na adres mailowy: aneta.slawek@rcnt.pl UWAGA! Udział młodzieży i nauczycieli w wydarzeniu jest BEZPŁATNY. Ważne: Organizatorzy odpowiadają za bezpieczeństwo uczestników wyłącznie na terenie miejsca wydarzenia, tj. budynku Centrum Nauki w obrębie Regionalnego Centrum NaukowoTechnologicznego i wyłącznie w czasie trwania zajęć