12 września 2019

VII Zlot Przedszkoli i Szkół Promujących Zdrowie

Panie, Panowie
Dyrektorzy szkół i placówek województwa świętokrzyskiego
w tym szkół oraz placówek oświatowych należących do
Świętokrzyskiej Sieci Przedszkoli i Szkół Promujących Zdrowie

Uprzejmie informuję, że w dniu 27 września 2019 r. w Busku-​Zdroju odbędzie się XVII Festiwal Zdrowia im. Zbigniewa Kociuby, w ramach którego organizowany jest już po raz siódmy Zlot Szkół Promujących Zdrowie. Serdecznie zapraszam dyrektorów, nauczycieli i uczniów szkół i placówek należących do Świętokrzyskiej Sieci Przedszkoli i Szkół Promujących Zdrowie jak również szkoły i placówki zainteresowane udziałem w Zlocie. Program imprezy przewiduje otwarcie Festiwalu o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Sanatorium Marconi w Parku Zdrojowym w Busku–Zdroju, wręczenie szkołom i przedszkolom Certyfikatów Szkoła i Przedszkole Promujące Zdrowie oraz przyjęć do Świętokrzyskiej Sieci Przedszkoli i Szkół Promujących Zdrowie oraz warsztaty, prelekcje i wykłady. Dla uczestników zlotu Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie poprowadzi warsztaty pt. „Poznaj swoje granice. O psychologicznych mechanizmach uzależnienia”.

Szczegółowy program Festiwalu Zdrowia i Zlotu zostanie Państwu przedstawiony w późniejszym terminie. Pragnę poinformować, że szkoła/​placówka pokrywa koszty dojazdu do Buska-​Zdroju.

Deklarację uczestnictwa w Zlocie należy złożyć do dnia 20 września 2019 r. poprzez Formularz zgłoszeniowy

Z ramienia Kuratorium Oświaty w Kielcach za organizację Zlotu odpowiedzialna jest:
– Pani Małgorzata Połeć – starszy wizytator, Kuratorium Oświaty w Kielcach (telefon 41 342 18 20, e‑mail malgorzata.​polec@​kuratorium.​kielce.​pl),
– Pani Irena Sobieraj – wizytator, oddział Kuratorium Oświaty w Busku-​Zdroju (telefon 41 350 18 57, e‑mail irena.​sobieraj@​kuratorium.​kielce.​pl).

Jeszcze raz serdecznie zapraszam Państwa do udziału w Festiwalu Zdrowia i VII Zlocie Przedszkoli i Szkół Promujący Zdrowie.

Świętokrzyski Kurator Oświaty
Kazimierz Mądzik