9 marca 2006

Komunikat w sprawie wyników uzyskanych przez uczestników III etapu Konkursu Humanistycznego „Na Parnasie w szóstej klasie”

Drodzy Finaliści

Z niecierpliwością oczekiwaliście na wyniki ostatniego etapu Konkursu Humanistycznego. Przeszliście długą drogę od eliminacji gminnych do finału – 4 marca

w Szkole Podstawowej nr 25 w Kielcach spotkali się najlepsi z najlepszych młodzi miłośnicy literatury, kultury i sztuki. Dla zasiadających w komisji nauczycieli spotkanie z Wami było niezapomnianym przeżyciem. Wszyscy byli pod wrażeniem Waszych wystąpień, podziwiali ogrom pracy włożonej w przygotowanie portfolio.

Zanim sprawdzicie w tabeli uzyskany w eliminacjach wynik pomyślcie, że samo znalezienie się w grupie 95 uczniów z blisko 1500 biorących udział w eliminacjach pierwszego etapu było ogromnym sukcesem i Waszym, i Waszych przedmiotowych opiekunów. Przyjmijcie od nas serdeczne gratulacje i życzenia samych sukcesów – najpierw w szkołach wyższego etapu edukacyjnego, potem w dorosłym życiu. Pielęgnujcie swoje talenty!

Szanowni Nauczyciele, Opiekunowie Finalistów!

Z uznaniem patrzyliśmy na wystąpienia Waszych podopiecznych. Gdyby nie Wasze zaangażowanie, gdyby nie czas poświęcony na przygotowanie ich do kolejnych etapów Konkursu, sukces nie byłby możliwy. Państwu również należą się gorące gratulacje.

Szanowni Rodzice Finalistów!

Wasze wspaniałe dzieci mają za sobą ciężką próbę. Każde z nich wyszło z niej zwycięsko – niełatwo bowiem było znaleźć się w wąskiej grupie uczestników ostatniego etapu trudnego Konkursu Humanistycznego, wymagającego znajomości treści kilku przedmiotów szkolnych. Dla dzieci okres przygotowań do kolejnych etapów Konkursu był dużym krokiem ku dorosłości i dojrzałości.

Za cierpliwość, za wspieranie Waszych niezwykłych dzieci – serdecznie dziękujemy. Możecie Państwo być z nich dumni.

Przewodnicząca Wojewódzkiej Komisji Konkursu Humanistycznego
mgr Małgorzata Jas

Do pobrania: wyniki uzyskane przez finalistów III Konkursu Humanistycznego „Na Parnasie w szóstej klasie”.