4 stycznia 2019

Zmiana terminu i miejsca spotkań z przedstawicielami organów prowadzących, dyrektorami przedszkoli, szkół oraz placówek oświatowych z powiatu jędrzejowskiego i kazimierskiego

Z uwagi na okres ferii zimowych informujemy, że nastąpiła zmiana terminu i miejsca spotkania z przedstawicielami organów prowadzących, dyrektorami przedszkoli, szkół oraz placówek oświatowych z powiatu kazimierskiego. Dokonuje się zmiany terminu z dnia 14 stycznia 2019 r. na dzień 9 stycznia 2019 r. Zmienione zostało również miejsce spotkania. Spotkanie odbędzie się w Pińczowie, w Hali Widowiskowo‐Sportowej, ul. Republiki Pińczowskiej 42.

Również nastąpiła zmiana terminu i miejsca spotkania z przedstawicielami organów prowadzących, dyrektorami przedszkoli, szkół oraz placówek oświatowych z powiatu jędrzejowskiego. Dokonuje się zmiany terminu z dnia 14 stycznia 2019 r. na dzień 11 stycznia 2019 r. Zmienione zostało również miejsce spotkania. Spotkanie odbędzie się we Włoszczowie w Starostwie Powiatowym, ul. Wiśniowa 10.

Za utrudnienia przepraszamy.

Poniżej lista miejsc i terminów spotkań, które uległy zmianie.

Data/godzina

 

Adresaci: Prezydenci, Starostowie, Burmistrzowie, Wójtowie,
Dyrektorzy szkół/ placówek:
Miejsce spotkania

 

Link do rejestracji
9.01.2019 r.

godz. 12.30
(środa)

powiatu pińczowskiego

powiatu kazimierskiego

Hala Widowiskowo‐Sportowa w Pińczowie, ul. Republiki Pińczowskiej 42 (sala narad) Rejestracja
11.01.2019 r.

godz. 9.00
(piątek)

powiatu włoszczowskiego

powiatu jędrzejowskiego

Dom Kultury we Włoszczowie, ul Wiśniowa 16 Rejestracja