4 stycznia 2019

Seminarium szkoleniowo-kontaktowe „Programowanie z eTwinning”

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji zaprasza nauczycieli informatyki uczących w klasach 7-8 szkół podstawowych oraz w szkołach ponadpodstawowych na seminarium szkoleniowo-kontaktowe Programowanie z eTwinning organizowane w dniach 16-17 stycznia 2019 r. w Łodzi.

Aby wziąć udział w seminarium, należy spełnić poniższe warunki:

  1. Rejestracja w programie eTwinning (uwaga – nie jest to zgłoszenie na seminarium) pod adresem https://www.etwinning.net/pl/pub/preregister.cfm (rejestracja przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila – dokończenie rejestracji);
  2. Nauczyciel informatyki uczący w klasach 7-8 szkoły podstawowej lub w szkole ponadpodstawowej;
  3. Ukończenie krótkiego kursu w formie online na platformie Moodle w terminie 8-15 stycznia (zatwierdzeni uczestnicy seminarium zostaną zaproszeni do udziału w kursie);
  4. Gotowość do podjęcia współpracy i realizacji projektu eTwinning.

Organizatorzy oczekują, że podczas seminarium każdy z uczestników rozpocznie realizację nowego projektu eTwinning. Osoby spełniające wszystkie powyższe warunki proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego:

Organizatorzy zapewniają udział w ciekawych warsztatach, materiały konferencyjne i wyżywienie podczas seminarium, a osobom spoza Łodzi – nocleg w pokoju dwuosobowym w dniu 16 stycznia.

Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą laptopa z możliwością podłączenia do hotelowej sieci WiFi.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 6 stycznia 2019 r. Rezygnacja z udziału w seminarium możliwa jest do 6 stycznia 2019 r. Uczestnicy rezygnujący po tym terminie zobowiązani będą do pokrycia kosztów zakwaterowania i wyżywienia.

Więcej informacji (program, lokalizacja, formularz zgłoszeniowy) znajdują się na stronie wydarzenia: