12 grudnia 2018

„Zorro” z Teatru Dzieci Zagłębia w Będzinie w Internetowym Teatrze TVP dla szkół

Telewizja Polska S.A. serdecznie zaprasza do obejrzenia pierwszego po wakacjach spektaklu w projekcie iTeatr. Będzie to spektakl „Zorro” z Teatru Dzieci Zagłębia. Oprócz zgromadzonej w teatrze widowni to wyjątkowe przedstawienie w wykonaniu będzińskich aktorów zobaczą na żywo uczniowie w wielu szkołach w całej Polsce. Będzie to możliwe dzięki realizowanemu przez Telewizję Polską projektowi „Internetowy Teatr TVP dla szkół”. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Z okazji minionych Mikołajek długo wyczekiwany prezent dla Widzów iTeatru. Tym razem będzie to muzyczny spektakl o jednym z najsłynniejszych bohaterów w masce — Zorro. Spektakl Teatru Dzieci Zagłębia im. J. Dormana w Będzinie będzie pokazany w jakości HD (a zatem ostrej jak szpada tytułowego bohatera) już 14 grudnia o godz. 10.00.

Chętne szkoły, które chcą obejrzeć spektakl, proszone są o kontakt z TVP3 KIELCE. Aby zgłosić szkołę do projektu na ten spektakl, należy przesłać na adres: promocja.​kielce@​tvp.​pl maila z pocztowymi danymi adresowymi szkoły, numerem telefonu, adresem mailowym oraz przybliżoną liczbą uczniów, którym spektakl zostanie pokazany. Na maile zgłoszeniowe czekamy do ostatniego dnia przed spektaklem. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu kom 605 605 448. Wszelkie informacje na temat projektu wraz z wymaganiami technicznymi znajdą Państwa na jego stronie internetowej: www​.iteatr​.tvp​.pl.

Koordynator „Internetowego Teatru TVP dla szkół” w OTVP KIELCE, z którym mogą kontaktować się szkoły chcące włączyć się do projektu.: Paulina Błaszczyk, e‐​mail: promocja.​kielce@​tvp.​pl tel.: 605 605 448