15 października 2018

Zapisy do IV edycji Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie

Do 26 października br. uczniowie szkół gimnazjalnych oraz klas 7 i 8 szkół podstawowych mogą zgłaszać się do Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie. Najlepsi zawodnicy i ich opiekunowie merytoryczni otrzymają wartościowe nagrody rzeczowe, w tym cenny sprzęt multimedialny! Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem „Czy kultura nadal ma znaczenie? Świat w czasie zawirowań”.

Młodzieżowa Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie to ogólnopolski i trzyetapowy konkurs realizowany przez Fundację Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych – organizatora konkursów i olimpiad przedmiotowych dla młodzieży ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z całej Polski. Tegoroczna edycja Olimpiady została sfinansowana z dotacji Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Na laureatów IV edycji Olimpiady czekają nagrody, w tym wartościowy sprzęt multimedialny oraz upominki z limitowanej serii MO!WOS. W Olimpiadzie doceniany jest także trud i wysiłek nauczycieli włożony w przygotowania uczniów do zawodów. Atrakcyjne nagrody rzeczowe czekają także na opiekunów merytorycznych najlepszych zawodników.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Olimpiady: www.mowos.pl.