22 maja 2018

Warsztaty ORE „Stosunki polsko‐​ukraińskie w kontekście zaszłości historycznych – 350 rocznica zawarcia rozejmu z Rosją w Andruszowie i jego skutki dla Ukrainy i Polski”

Zespół Edukacji Historycznej ORE zaprasza na szkolenie/​warsztaty na temat „Stosunki polsko‐​ukraińskie w kontekście zaszłości historycznych – 350 rocznica zawarcia rozejmu z Rosją w Andruszowie i jego skutki dla Ukrainy i Polski”. Szkolenie odbędzie się w dniach od 23–26 maja 2018 roku w Centrum Szkoleniowym ORE w Sulejówku ul. Paderewskiego 77.

Warsztaty skierowane są do nauczycieli konsultantów, doradców metodycznych ds. historii i wiedzy o społeczeństwie, nauczycieli historii i WOS‐​u wszystkich typów szkół. Celem warsztatów jest aktualizacja i pogłębienie wiedzy w zakresie stosunków polsko‐​ukraińskich w kontekście przeszłości historycznych.

Kryteria naboru (rekrutacji) uczestników: liczba miejsc ograniczona (21 wolnych miejsc), decyduje kolejność zgłoszeń. Warunki ukończenia formy doskonalenia (otrzymania zaświadczenia): 100% obecności uczestników szkolenia na zajęciach.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej ORE: www​.ore​.edu​.pl lub pod telefonem (22) 345 37 56, email: stanislaw.​zubek@​ore.​edu.​pl