27 lutego 2018

Konkurs „Law in action, czyli prawo na co dzień”

Panie, Panowie
Dyrektorzy szkół oraz placówek w województwie świętokrzyskim

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie zaprasza młodzież w wieku 13–19 lat do udziału w konkursie łączącego naukę o prawie i zabawę pod hasłem „Law in action, czyli prawo na co dzień”.

Zadaniem w konkursie jest stworzenie autorskiego filmu, którego celem będzie przedstawienie PRAWA W DZIAŁANIU. Film można nakręcić w dowolnej technologii, dowolnym sprzętem (kamerą, aparatem fotograficznym, telefonem komórkowym). Długość filmu nie powinna przekraczać 2 MINUT. Oceniane będą zarówno warstwa merytoryczna, jak i artystyczna filmu.

Zgłoszenia do konkursu wraz z materiałem filmowym przyjmowane będą do 30.03.2018 r. włącznie. 27.04.2018 r. ogłoszona zostanie lista osób zakwalifikowanych do finału konkursu, który zostanie zorganizowany jako uroczystość do 11.05.2018 r.

Na zdobywców trzech pierwszych miejsc czekają atrakcyjne nagrody:

  • Nagroda za zajęcie I miejsca: Dron PARROT Disco FPV,
  • Nagroda za zajęcie II miejsca: Kamera GOPRO HERO6 Black,
  • Nagroda za zajęcie III miejsca: Głośnik JBL Boombox Czarny.

Zachęcamy Państwa również do zapoznania się ze stroną internetową konkursu znajdującą się pod adresem: https://lawinaction.oirpwarszawa.pl. Na stronie konkursu zamieszczone zostały wszelkie informacje dotyczące procedury zgłoszenia oraz przesyłania filmów.

Świętokrzyski Kurator Oświaty
Kazimierz Mądzik