4 stycznia 2018

ZPO w Złotej na III miejscu w konkursie filmowym „SKS Łączy Pokolenia”

Zespół Placówek Oświatowych w Złotej zajął III miejsce w ogólnopolskim konkursie filmowym „SKS Łączy Pokolenia” zorganizowanym przez Instytutu Sportu – PIB, Krajowego Operatora Programu Szkolny Klub Sportowy. Do konkursu przystąpiło 30 szkół z całej Polski w tym dwie z województwa świętokrzyskiego. Przesłany film brał udział w dwóch kategoriach, oceniany był przez komisję konkursową oraz w drugiej kategorii przez internautów.

Wyniki konkursu:
I – Zespół Szkół Łączności w Krakowie – zestaw sprzętu sportowego, m.in. do gry w speedball oraz lekcja pokazowa i warsztaty, a także zestaw gadżetów sportowych dla każdego uczestnika.
II – Szkoła Podstawowa w Luboniu – zestaw sprzętu sportowego, m.in. do gry w crossmintona oraz zestaw gadżetów sportowych dla każdego uczestnika.
III – Zespół Placówek Oświatowych w Złotej – zestaw sprzętu sportowego, m.in. do gry w boule, zestaw gadżetów sportowych dla każdego uczestnika.
Nagroda Internautów – Szkoła Podstawowa w Otmuchowie – zestaw sprzętu sportowego, m.in. do gry w korfball oraz lekcja pokazowa i warsztaty, a także zestaw gadżetów sportowych dla każdego uczestnika.

Nagrodzony film można obejrzeć pod tym adresem: https://www.facebook.com/szkolnyklubsportowy/videos/352518555220469/?fref=mentions