23 czerwca 2017

Życzenia Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty z okazji zakończenia roku szkolnego 2016/2017

Dyrektorzy, Nauczyciele, Rodzice, Uczniowie
szkół i placówek oświatowych
województwa świętokrzyskiego

Przed Wami upragnione wakacje. Wędrówki górskimi szlakami, kąpiele w morzu, spacery po lesie – przeżycia, które będą pięknymi wspomnieniami młodości. Życzę Wam, by wakacje były bezpieczne, pełne miłych wrażeń, spotkań w gronie najbliższych i przyjaciół. Odpoczywajcie od trudów nauki, nabierzcie sił do podejmowania kolejnych wyzwań w nowym roku szkolnym. Niech  każda wakacyjna przygoda kończy się bezpiecznym powrotem do domu.

Państwu Dyrektorom i Nauczycielom dziękuję za rzetelną, wytrwałą i sumienną pracę, za  odkrywanie i rozwijanie pasji uczniów, za serce i zaangażowanie. Dziękuję za działania ukierunkowane na podnoszenie jakości pracy szkół i placówek, za przekazywanie uczniom wiedzy i umiejętności. Po miesiącach wytężonej pracy życzę Państwu  odpoczynku od   trosk,  miłych i niezapomnianych wrażeń, które pozwolą nabrać sił do podejmowania nowych wyzwań.

Słowa podziękowania i życzenia kieruję również do Rodziców, którzy wspierają działania szkoły, służą  radą i pomocą. Jestem przekonany, że wspólne działania wychowawcze i pełne zrozumienie dla potrzeb młodych ludzi, zaowocują pozytywnymi efektami i pomyślną przyszłością Waszych  dzieci.

Wszystkim Pracownikom i Przyjaciołom szkół i placówek województwa świętokrzyskiego, Rodzicom i Uczniom życzę udanych wakacji.

Świętokrzyski Kurator Oświaty
Kazimierz Mądzik