20 kwietnia 2017

Zaproszenie na konferencję edukacyjną w ramach Regionalnego programu stypendialnego dla szczególnie uzdolnionych uczniów gimnazjów i liceów ogólnokształcących województwa świętokrzyskiego

Departament Promocji, Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego serdecznie zaprasza uczniów zakwalifikowanych do stypendium w ramach Regionalnego programu stypendialnego dla szczególnie uzdolnionych uczniów gimnazjów i liceów ogólnokształcących województwa świętokrzyskiego, nauczycieli-opiekunów stypendystów oraz rodziców uczniów do udziału w konferencji edukacyjnej, która odbędzie się w dniu 24 kwietnia br. (poniedziałek) o godz. 13.00 w Filharmonii Świętokrzyskiej im. O. Kolberga w Kielcach, ul. Żeromskiego 12.

W programie przewidziano prezentację nowatorskich metod uczenia się przez osobowości świata nauki lub instytucje służące popularyzacji edukacji i nauki. Poprzez doświadczenia, różnego rodzaju eksperymenty zademonstrowane zostaną różne oblicza edukacji, co powinno zachęcić zaproszonych uczniów – stypendystów do poszerzania swej wiedzy w tym zakresie. Podczas konferencji wręczone zostaną również umowy stypendialne dla uczniów zakwalifikowanych do stypendium.