11 kwietnia 2017

Konkurs dla młodzieży „Europejski tydzień walki z rakiem 2017”

Zakład Epidemiologii i Prewencji Nowotworów Centrum Onkologii-Instytutu im. Marii Skłodowskiej – Curie w Warszawie zaprasza do uczestnictwa w konkursie dla młodzieży pod nazwą „Europejski tydzień walki z rakiem 2017”, organizowanym przez Stowarzyszenie Europejskich Lig Walki z Rakiem (Association of European Cancer Leagues (ECL)).

W konkursie mogą brać udział osoby w wieku od 13 do 25 lat. Aby wziąć w nim udział należy opublikować w serwisie instagram lub facebook zdjęcie w kreatywny sposób prezentujące jak można ustrzec się przed zachorowaniem na raka, stosując się do zaleceń Europejskiego kodeksu walki z rakiem.

Zdjęcie musi być pracą oryginalną (niedozwolone jest wykorzystywanie obrazów objętych prawem autorskim, przedstawiających znane osoby lub logotypy marek i firm). Zdjęcie musi być wykonane przez osobę uczestniczącą w konkursie (nie może być to praca innej osoby, np. rodzica, rówieśnika lub przyjaciela). Jedna osoba może zgłosić do konkursu maksymalnie dwa zdjęcia.

Aby zgłosić zdjęcie do konkursie, wystarczy opatrzyć je hashtagiami #Mysecretweapon2017 oraz @CancerCode, a w opisie wspomnieć o Europejskim kodeksie walki z rakiem.

Informacje o kodeksie walki z rakiem można znaleźć na stronie www.12sposobownazdrowie.pl

Wszelkie dodatkowe informacje o konkursie można uzyskać od przedstawiciela ECL, pani Mariam Beridze pod adresem e-mail: intern@europeancancerleagues.org oraz na stronie: https://www.facebook.com/events/2292981840926201/