20 marca 2017

VII edycja warsztatów „SocjoSzkoła”

Socjoszkoła to warsztaty organizowane cyklicznie przez Instytut Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego. Od kilku lat przyjeżdżają na nie licealiści z całej Polski, by poznać kulisy pracy badaczy społecznych, dyskutować, poznawać ludzi z pasją. SocjoSzkoła to również odpowiednie miejsce dla osób, które rozważają studia socjologiczne. Wyjazd jest okazją, aby spotkać się z wykładowcami, studentami i absolwentami, porozmawiać o tym, jak wyglądają studia na UW, gdzie pracują socjologowie i jakie różnorodne ścieżki kariery mogą wybrać. SocjoSzkoła – poza warsztatami i grami, dyskusjami, spotkaniami z ciekawymi ludźmi – to również czas na integrację i odpoczynek.

Do udziału w tegorocznej, siódmej już, edycji letnich warsztatów organizowanych przez Instytut Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego zaprosimy finalistów konkursu, autorów najlepszych prac nawiązujących do tematu: „Lokalna aktywność / Aktywna lokalność”

Szczegóły dotyczące prac konkursowych, terminy oraz regulamin akcji znajdują się na stronie: http://www.karowa.edu.pl/category/socjoszkola/