18 stycznia 2017

Konferencja. Lepsza edukacja – nowe technologie w nauczaniu.

Wymiana dobrych praktyk i wiedzy w zakresie edukacji medialnej i programowania, ze szczególnym uwzględnieniem roli filmu i przekazów filmowych – to główne założenia konferencji, która już po raz ósmy odbędzie się we Wrześni. „Edukacja medialna i programowanie w Cyfrowej Szkole” – wydarzenie skierowane do sympatyków nowoczesnej edukacji, nauczycieli, dyrektorów i przedstawicieli samorządów, odbędzie się 17 i 18 lutego 2017 r.

Nauczyciele poszukują nowych pomysłów i rozwiązań wdrażania nowoczesnych metod edukacji. Szkoły poszukują partnerów, z którymi mogą tworzyć projekty, dzięki którym uczniowie mogą realizować swoje pasje i zainteresowania. Konferencja „Edukacja medialna i programowanie w Cyfrowej Szkole” to idealne miejsce, aby umożliwić taką wymianę wiedzy oraz doświadczeń wszystkich partnerów. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Podczas tegorocznej edycji wydarzenia spotkamy się z wieloma autorytetami, naukowcami i praktykami, którzy podzielą się swoim doświadczeniem w zakresie nauczania. Podobnie jak w latach poprzednich zostaną zaprezentowane przykłady możliwości realizowania programów nauczania z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi i technologii. Cykl wystąpień zakończy panel dyskusyjny.