24 listopada 2016

PROGRAMOWANIE – Konferencja szkoleniowa

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszam do udziału w wojewódzkiej konferencji szkoleniowej dla szkół z terenu województwa świętokrzyskiego na temat nauki programowania w szkołach.

Konferencja skierowana jest do wszystkich nauczycieli informatyki, edukacji wczesnoszkolnej i innych przedmiotów zainteresowanych nauką programowania w szkołach oraz przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego zainteresowanych promowaniem nauki programowania w swoich szkołach oraz do dyrektorów szkół.

Konferencja odbędzie się 13 grudnia 2016 roku w Głównej Auli Wykładowej Politechniki Świętokrzyskiej , 25-314 Kielce, al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 7, w godzinach od 13.00 do 15.15.

Rejestracja uczestników spotkania zakończona.

Do pobrania:

W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt z p. Piotrem Łojkiem, wizytatorem Kuratorium Oświaty w Kielcach pod numerem tel. 41 350-18-57 e-mail: piotr.lojek@kuratorium.kielce.pl, lub p. Maciejem Długoszem, z ‑ cą Dyr. Wydziału Organizacji i Rozwoju Edukacji Kuratorium Oświaty w Kielcach pod numerem tel. 41 342 16 29 e-mail: maciej.dlugosz@kuratorium.kielce.pl.

Z poważaniem,
Świętokrzyski Kurator Oświaty
Kazimierz Mądzik