16 listopada 2016

"Chodź na słówko" w Internetowym Teatrze TVP dla szkół

Telewizja Polska S.A. wspólnie z Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu zapraszają do obejrzenia spektaklu "Chodź na słówko". Oprócz zgromadzonej w teatrze widowni, przedstawienie w wykonaniu bielskich aktorów, zobaczą na zywo uczniowie w wielu szkołach w całej Polsce. Będzie to możliwe dzięki realizowanemu orzez Telewizję Polską projaktowi "Internetowy Teatr TVP dla szkół". Spektakl przeznaczony jest dla dzieci w wieku 7+.

Transmisja: 21 listopada o godz. 12.00.

Bohaterami przedstawienia są słowa, które zostały błędnie wypowiedziane i nie wiedzą kim tak naprawdę są. Wspólnie zastanawiają się jaka ma być ich właściwa osobowość. Kula pragnie za wszelką cenę stać się kurą, a Toperz może powinien zostać nietoperzem? Prowadzą bardzo zabawne rozmowy, a ich pomysły, kto mógłby pomóc w rozwikłaniu tych rozterek, przywołują na scenę kolejne ciekawe postaci. Seria niespodziewanych, ale i komicznych spotkań wiedzie ku zaskakującemu rozwiązaniu.

Więcej informacji o spektaklu można znależć na stronie www.iteatr.tvp.pl

Chętne szkoły, które chcą obejrzeć spaktakl proszone sa o kontakt z TVP3 KIELCE. Aby zgłosić szkołę do projektu na ten spektakl, należy przesłać na adres: promocja.kielce@tvp.pl maila z pocztowymi danymi adresowymi szkoły, numerem telefonu, adresem mailowym oraz przybliżoną liczbą uczniów, którym spektakl zostanie pokazany. Maile zgłoszeniowe można przesyłać do ostatniego dnia przed spektaklem. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu kom. 605 605 448. Wszelkie informacje na temat projektu wraz z wymaganiami technicznymi znajdują się stronie internetowej: www.iteatr.tvp.pl.