3 listopada 2016

Kursokonferencja „Akademia Piłkarska Grassroots”

Polski Związek Piłki Nożnej, Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej oraz Kuratorium Oświaty w Kielcach, pragną serdecznie zaprosić wszystkich zainteresowanych szkoleniem piłkarskim dzieci i młodzieży na kursokonferencję „Akademia Piłkarska Grassroots”, która odbędzie się w dniu 7 grudnia 2016 r. (środa) w Opatowie – Zespół Szkół nr 2; Liceum Ogólnokształcące im. B. Głowackiego, ul. Sempołowskiej 1.

„Akademia Piłkarska Grassroots” ma za zadanie przybliżyć najnowsze trendy w szkoleniu dzieci i młodzieży trenerom, instruktorom oraz nauczycielom wychowania fizycznego. Zaproszeni prelegenci, wśród których znajdują się szkoleniowcy z Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz Trenerzy Reprezentacji Młodzieżowych, podczas zajęć teoretycznych i praktycznych przekażą wytyczne dotyczące pracy z dziećmi do 12 roku życia. Zajęcia obejmą szereg aspektów, takich jak psychologia, ćwiczenie siły, trening techniczny czy organizacja gier zadaniowych.

W ramach kursokonferencji przedstawiciele Polskiego Związku Piłki Nożnej zaprezentują także informacje dotyczące realizowanych przez siebie projektów, zmiany w unifikacji szkolenia dzieci i młodzieży, które obowiązują od początku tego sezonu oraz najnowsze publikacje i materiały wideo dostępne dla trenerów.odczas tego wydarzenia szansę na zaprezentowanie wybranego tematu z zakresu szkolenia dzieci i młodzieży mają również prelegenci wybrani przez Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej. Zobaczymy więc cały szereg ciekawych prezentacji, które z pewnością wzbogacą wiedzę i warsztat każdego trenera i staną się przyczynkiem do rozlicznych dyskusji.

Kursokonferencje organizowane w ramach „Akademii Piłkarskiej Grassroots” są otwarte dla wszystkich chętnych. Rejestracja odbywa się za pośrednictwem strony https://pzpn24.pzpn.pl, a szczegółowa instrukcja utworzenia konta oraz aplikacji na kursokonferencje znajduje się w wideoinstrukcji dostępnej na stronie internetowej PZPN.

Każdy zarejestrowany uczestnik musi ponadto zabrać ze sobą na kursokonferencję wypełniony formularz zgłoszeniowy!