13 września 2016

„Tajemnica wesołego miasteczka” w Internetowym Teatrze TVP dla szkół

Telewizja Polska S.A. po wakacjach wraca w kolejnym sezonie Internetowego Teatru TVP dla szkół. Wspólnie z Teatrem Arlekin w Łodzi serdecznie zapraszamy do obejrzenia spektaklu „Tajemnica wesołego miasteczka”. Oprócz zgromadzonej w teatrze widowni, to wyjątkowe przedstawienie w wykonaniu łódzkich aktorów, zobaczą  na żywo uczniowie w wielu szkołach w całej Polsce. Będzie to możliwe dzięki realizowanemu przez Telewizję Polską projektowi „Internetowy Teatr TVP dla szkół”. Spektakl przeznaczony jest dla dzieci w wieku 5+.

„Tajemnica wesołego miasteczka” z Teatru Arlekin w Łodzi”

Transmisja: 19 września o godz. 9.00
Czas trwania: 60 minut bez przerwy

Dwa wesołe Misie Ptysie przeżyją wiele niezwykłych przygód, poznają wielu nowych przyjaciół, a Wesołe Miasteczko odkryje przed nimi swoje tajemnice.

Bajkowy, barwny i wesoły spektakl realizowany jest w rzadkiej technice pacynek. Na widownię czeka na scenie wiele niespodzianek, intrygi, gonitwy i prawdziwe czary.

Scenariusz: Zbigniew Poprawski
Reżyseria: Stanisław Ochmański
Scenografia: Joanna Hrk
Muzyka: Bogdan Szczepański

Obsada: Agata Butwiłowska, Patrycja Czyszpak, Katarzyna Stanisz, Bartłomiej Brożyna, Wojciech Kondzielnik, Waldemar Presia

Chętne szkoły, które chcą obejrzeć spektakl, prosimy o kontaktz TVP3 KIELCE. Aby zgłosić szkołę do projektu na ten spektakl, należy przesłać na adres: promocja.kielce@tvp.pl maila z pocztowymi danymi adresowymi szkoły, numerem telefonu, adresem mailowym oraz przybliżoną liczbą uczniów, którym spektakl zostanie pokazany. Na maile zgłoszeniowe czekamy do ostatniego dnia przed spektaklem. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu kom 605 605 448. Wszelkie informacje na temat projektu wraz z wymaganiami technicznymi znajdą Państwa na jego stronie internetowej: www.iteatr.tvp.pl.

Koordynator „Internetowego Teatru TVP dla szkół” w OTVP KIELCE, z którym mogą kontaktować się szkoły chcące włączyć się do projektu.

Paulina Błaszczyk
email: promocja.kielce@tvp.pl
mobile: 605 605 448