13 października 2015

Sukcesy świętokrzyskich uczniów w 53. Ogólnopolskim Młodzieżowym Konkursie Filatelistycznym "Teraz Lubelskie, a Nałęczów jego perłą".

Panie, Panowie
Dyrektorzy
szkół i placówek oświatowych

Miło mi poinformować, że wśród Finalistów 53. Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Filatelistycznego "Teraz Lubelskie, a Nałęczów jego perłą" organizowanego przez Okręg Lubelski Polskiego Związku Filatelistów wspólnie z Główną Komisją ds. Filatelistyki Młodzieżowej PZF znajdują się uczniowie świętokrzyskich szkół:

  1. Pomorska Gabriela (absolwentka Szkoły Podstawowej w Tychowie Starym) – III miejsce w grupie szkół podstawowych oraz I miejsce w konkursie plastycznym na projekt znaczka pocztowego. Opiekun – Pani Ala Bonio (nauczyciel w Szkole Podstawowej w Tychowie Starym).
  2. Barszcz Aleksandra (absolwentka Szkoły Podstawowej w Tychowie Starym) – II miejsce w grupie gimnazjalistów. Opiekun – Pani Ala Bonio (nauczyciel w Szkole Podstawowej w Tychowie Starym).
  3. Rodzoch Piotr (absolwent Szkoły Podstawowej nr 2 w Końskich) – IV miejsce w grupie szkół ponadgimnazjalnych. Opiekun – Pani Janina Ceterowska – nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 2 w Końskich).
  4. Członkowie Koła Filatelistycznego „Znaczkomania” w I Publicznym Gimnazjum w Słupi (koneckiej) – II miejsce w etapie regionalnym konkursu. Opiekun – Pani Urszula Metrycka (nauczyciel w I Publicznym Gimnazjum w Słupi).

Serdecznie gratuluję uczniom i opiekunom kół oraz życzę kolejnych sukcesów.

Świętokrzyski Kurator Oświaty
Małgorzata Muzoł