12 czerwca 2015

Apel o solidarność w akcji „My też chcemy mieć piękne boisko” – akcji ważnej dla szkoły z woj. świętokrzyskiego

Od kilku tygodni społeczność I LO im. gen. W. Sikorskiego i społeczność lokalna walczy o głosy e-mailowe mające przełożenie na otrzymanie wsparcia finansowego na modernizację boiska trawiastego zbudowanego przy szkole w latach sześćdziesiątych XX wieku.

Dotychczas inicjatywa My też chcemy mieć piękne boisko zdobyła ponad 31 tys głosów. Właśnie straciliśmy I pozycję, która warunkowała pewne otrzymanie dofinansowania. Wyprzedziła nas szkoła ze Słupna z woj. Mazowieckiego. Głosowanie liczy się do 14 czerwca, do tego czasu możecie Państwo nam pomóc, o co bardzo prosimy. Głosy można oddawać do końca tygodnia. Bardzo prosimy Wszystkich Czytelników o wysłanie e-maila na stronie todlamniewazne.pl. Po wysłaniu e-maila trzeba jeszcze pamiętać o potwierdzeniu kodu weryfikacyjnego wysłanego na e-maila.

Na pomysł modernizacji boiska przy LO we Włoszczowie wpadli trenerzy DEKO: Andrzej Dec, Włodzimierz Kosowski i Marcin Tanasiewicz. Wraz z młodymi zawodnikami trenującymi w DEKO i ich z rodzicami na czele z Panem Jarosławem

Różyckim, właścicielem firmy Artkom, przygotowali film promujący potrzebę akcji My też chcemy mieć piękne boisko.

Drukarnia Pressprint Piotra Górala z Włoszczowy przekazała na ten cel 2500 ulotek. Firma Damiana Wojtczyka CMYK ALTERNATIVE z Krakowa opracowała strategię kampanii promocyjnej, angażując w akcję również swoich partnerów biznesowych. Zaangażowali się również absolwenci liceum, np. Katarzyna Wojtczyk mieszkająca obecnie w Krakowie wiele swojego czasu poświeciła na akcje promocyjną w internecie oraz na portalu społecznościowym Facebooku. Inicjatywa uzyskała poparcie Zakładu Produkcji Urządzeń Elektrycznych Bogusława i Małgorzaty Wypychewiczów. W projekt zaangażowały się urzędy: Starostwo Powiatowe i Urząd Gminy oraz pozostałe szkoły ponadgimnazjalne, podstawowe i gimnazja z terenu Gminy Włoszczowa.

Dyrektor I LO Bożena Kaczor dziękuje wszystkim, którzy włączyli się w akcję budowy boiska piłkarskiego i prosi o wsparcie głosami e-mailowymi tej cennej inicjatywy.