22 maja 2015

Ogólnopolski Głos Profilaktyki – 1 czerwca 2015

Panie, Panowie
Dyrektorzy
szkół i placówek oświatowych
województwa świętokrzyskiego

Serdecznie zapraszam i zachęcam Państwa dyrektorów, nauczycieli i uczniów do włączenia się w dniu 1 czerwca 2015 r. w Ogólnopolski Głos Profilaktyki – najnowszą inicjatywę społeczności programu Komendy Głównej Policji „Profilaktyka a Ty”. Akcja ta służy promowaniu mody na życie wolne od uzależnień, której symbolem jest ZRYW WOLNYCH SERC – gest bicia serca wykonywany jednocześnie przez wszystkich uczestników tej Akcji w całym kraju.

Kielecki Ogólnopolski Głos Profilaktyki odbędzie się w poniedziałek 1 czerwca br. od godz. 14.00. na placu Biura Wystaw Artystycznych w Kielcach, ul. Kapitulna 2.

Punktualnie o godz. 14.00 organizatorzy imprezy zapraszają wszystkich uczestników do społecznego „ZRYWU WOLNYCH SERC", który polega na położeniu prawej dłoni na sercu i przez 60 sekund wybijaniu wspólnie jego rytmu.

Więcej informacji o akcji znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.pat.policja.gov.pl .

Na uczestników spotkania czeka wiele atrakcji w postaci gier, zabaw, występów teatralnych, tanecznych, muzycznych, pokazów grup ratowniczych oraz szeregu konkursów z nagrodami.

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w tym przedsięwzięciu proszę o zgłoszenie w terminie do 28 maja 2015 r. drogą e-mailową na adres: bozena.kropisz@kuratorium.kielce.pl według wzoru:

Nazwa i adres szkoły/placówki

Imię i nazwisko opiekuna grupy, telefon kontaktowy

Ilość uczniów

 

 

 

 

 

 

Świętokrzyski Kurator Oświaty
Małgorzata Muzoł